ADWOKAT LESKO

kredyty we frankach

odzyskaj swoje pieniądze

Przygotowanie wniosku

Nasza kancelaria analizuje umowy klientów. Świadczymy również pomoc prawną dotyczącą  kredytów złotówkowych.

reprezentowanie klienta

Prowadzimy postępowania reklamacyjne z podmiotami rynku finansowego w imieniu klienta. Profesjonalna obsługę na każdym etapie postępowania to dla nas standard.

Murowany sukces

Nasze doświadczenie oraz dogłębna analiza sytuacji kredytobiorcy to jedyna słuszna droga do sukcesua co za ty, idzie wygrana z bankiem na drodze sądowej.

Profesjonalna analiza

setki godzin analizy umów

indywidualne podejście

kilkadziesiąt wniosków

skuteczne reprezentowanie

lata praktyki adwokackiej

pozytywny wyrok dla klienta

ponad milion oddanych pieniędzy

W sądzie pomożemy odzyskać Twoje pieniądze

Nasza kancelaria pomaga w skutecznym prowadzeniu sprawy  przeciwko instytucji finansowej, która udzieliła kredytu walutowego. Wielokrotnie zdarza się, że wiele  umów zawiera klauzule abuzywne czyli zabronione przez polskie prawo. Niemalże każda  analiza prawna pokazuje, że zapisy  są niedozwolone niestety ocenę w literze prawa  musi każdorazowo dokonać sąd tak aby w formie wyroku zadecydował o abuzywnym charakterze  zapisów umowy.

Każdy Frankowicz chcący dochodzić swych praw, musi udać się do sądu a dokładna analiza kolejnych zapisów umów  jest żmudnym i niezwykle trudnym zadaniem stanowiąć problem dla osoby bez dużej znajomości zagadnień prawa. W związku z tym lepiej zwrócić się o pomoc do naszej kancelarii gdzie kompleksowo przeanalizujemy  umowę oraz ocenimy możliwość uzyskania pozytywnego dla klienta wyroku sądowego.

Wziąłeś kredyt we frankach?

Odzyskaj swoje pieniądze

N

analiza umowy kredytowej i wyliczenie wysokości roszczeń

N

przygotowanie wniosku do sądu

N

Wdrożenie procedury reklamacyjnej

N

reprezentowanie Państwa w sądzie

N

Odzyskujemy dla Ciebie pieniądze

Tylko adwokat może skutecznie wygrać z bankiem

Nasza kancelaria zapewnia pełne wsparcie dla frankowiczów i  szczyci się stuprocentową skutecznością w sporach z bankami.

zadowoleni klienci

★★★★★

Polecam kancelarię adwokacką Pani Lilianny. Dzięki rzetelności i dużemu zaangażowaniu zakończyła się sukcesem. Bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.

– Wojciech. Przedsiębiorca

★★★★★

Jestem zadowolona z usług Pani Adwokat . Profesjonalnie i rzetelnie podchodzi do sprawy, gotowa jest pomóc, wszystko wyjaśnia. Na bieżąco informuje o postępach. Pomogła mi w rozwiązaniu skomplikowanego spadku. Serdecznie polecam.

– Marta. Jedlicze

★★★★★

Pani Mecenas jest osobą kompetentną i uprzejmą. Jeśli nie może rozmawiać, to oddzwania. Ma podejście do klienta, jest zaangażowana w swoją pracę. Szczerze polecam i dziękuję!

– Andrzej. Dębica

biuro czynne

Poniedziałek- Piątek – 14:00 – 17:00

Sobota – nieczynne

Niedziela – nieczynne

Divi attorney

kontakt

 Pl. Pułaskiego 1/11
38-600 Lesko

telefon 609 818 318

Copyright © 2024 vision4business.pl